Wodnik: horoskop miłości dla znaku zodiaku

wodnik

Wodnik

20 Stycznia - 18 Luty

Jeśli kiedykolwiek spotkałeś kogoś, kto był czarujący, zabawny i inteligentny to najprawdopodobniej była to osoba spod znaku Wodnika. Żyją oni zwykle we własnym świecie idei. Wodniki mogą się czasem wydawać że są wyzute z uczuć ale tak na prawdę Wodniki są bardzo ciepłe, otwarte oraz zatroskane innymi.

Wodnik jest często nieufny wobec emocji i do życia podchodzi raczej rozumowo. Cechuje go duży optymizm oraz przyjaźnie nastawienie do innych.

Jeśli chciałbyś zwrócić uwagę Wodnika to musisz rozbudzić go intelektualnie. Wodniki uwielbiają rozmowy na poziomie, debaty. Wodnik chętnie Cie wysłucha jeśli masz jakiś problem. Tolerancja i cierpliwość to wyróżniające cechy tego znaku zodiaku. Wodniki nie przechodzą raptownie do ofensywy, nie postępują emocjonalnie ani nigdy nie oceniają. Osoby spod znaku Wodnika przyjmują z uwagą krytykę oraz spostrzeżenia innych osób.

Randka z Wodnikiem: nie musisz wychodzić z siebie aby zaimponować Wodnikowi. Ważne tylko aby było urozmaicenie.

Z czasem relacje mogą się polepszać gdy są budowane na wzajemnym zaufaniu. Nigdy nie marudź Wodnikowi o jego pomyłkach. Dla niego pomyłki nie są ważne, nie przejmuje się nimi dlatego nie warto go tym drażnić. Jeśli ciągle będziesz mu wypominać wpadki to zacznie czuć się niedoceniony i wasze relację mogą się pogorszyć.

Wodnik nie zawsze mocno angażuje się w związku, ale na pewno jest lojalny i oddany dla swojego partnera (partnerki). Kiedy Wodnik daje słowo, to nigdy danego słowa nie łamie.

Osoby spod znaku Wodnika potrzebują partnerów z którymi będą dzielić przygody oraz wyzwania przed którymi stawia ich życie. Życie z nimi nigdy nie będzie nudne.

Idealny partner: Bliźnięta oraz Waga. Prawie wymarzony partner to: Baran i Strzelec. Najgorszy partner to : Byk i Skorpion.

MySpace Twitter Blip Wykop Google