Waga : horoskop miłości dla zodiaku

Waga

Waga

23 Wrzesień - 22 Październik

Osoby spod znaku Wagi lubią być kochane i dlatego ciągle szukają idealnego partnera. Waga lubi romansować i bardzo dobrze jej to wychodzi. Wagi mają wiele zainteresowań takich jak teatr, sztuka, dekorowanie. Nie mniej ważnym zainteresowaniem Wag jest zainteresowanie samym sobą. Najlepiej jednak Wagom wychodzi sztuka rozmawiania. Są świetnymi rozmówcami. Często podczas rozmów na różne tematy Wagi tak prowadzą rozmowę, aby wejść na swoje ulubione tematy, zwłaszcza lubią mówić o sobie.

Podczas randki z Wagą warto prawić jej komplementy. Jeśli będą szczere to na pewno bardziej oczarują Wagę. Przy wyborze miejsca na randkę zwróć uwagę na nastrojowość miejsca. Nie należy też skąpić na Wagach. Wagi lubią być traktowane wyjątkowo. Partner Wagi powinien się charakteryzować dobrym smakiem. Waga uwielbia luksus, lubi być rozpieszczana i zaskakiwana. Jeśli to otrzymają to w zamian odwdzięczy się wielką miłością.

Waga potrzebuje partnera, który ją zrozumie, będzie uwielbiał albo nawet ubóstwiał. Same Wagi są otwarte na innych ludzi, czułe, kochające i uczuciowe. Osoby spod znaku Wagi uwielbiają imprezy i ekstrawaganckie życie towarzyskie.

Wagi niechętnie podejmują się zobowiązań ale jak już taki podejmą to związek z Wagą będzie spokojny.

Idealny partner: Bliźnięta oraz Wodnik. Prawie wymarzony partner to: Lew i Strzelec. Najgorszy partner to: Rak i Koziorożec.

MySpace Twitter Blip Wykop Google