Strzelec : horoskop miłości dla zodiaku

strzelec

Strzelec

22 Listopad - 21 Grudzień

Strzelec jest prawdopodobnie najbardziej czarującym i urzekającym towarzyszem życia jaki może Ci się trafić. Osoby spod znaku Strzelca są bardzo radosne, obdarzone wyobraźnią i bardzo lubią się bawić. Jedną z najlepszych cech Strzelca jest dobre poczucie humoru. Zawsze ma pełno ciekawych pomysłów w głowie. Ponadto jest bardzo ambitny, wielkoduszny i bardzo kocha wolność.

Nie dla Strzelca jest domatorstwo ze względu na jego cechy charakteru. Dla nich miłość to zarówno wyzwanie jak i przygoda. Randka ze Strzelcem zawsze się udaje. Niewiele trzeba żeby go zaspokoić. Strzelec lubi niemal wszystko i świetnie się bawi niemal wszędzie. Ze względu na swoje szerokie zainteresowania to nie ma nigdy problemów z rozmowami ze Strzelcem na randce.

Rozmowy z osobami spod znaku Strzelca są bardzo fascynujące. Strzelec jest zwykle bezpośredni i mówi to co myśli bez obawy, że może to nie zawsze dobrze brzmieć. Nie ma jednak na celu zranić nikogo ani zaszkodzić.

Najważniejszą sprawą w związku dla Strzelca jest wierność. Ale jeśli poszukujesz partnera domatora lub gdy jesteś zazdrosny/zazdrosna to lepiej nie wiązać się ze Strzelcem. Osoby spod znaku Strzelca nie będą w związku, w którym nie będą miały wolności. Ale gdy już Strzelec znajdzie sobie odpowiedniego partnera to obdarza go wielką pasją i życie nie będzie już nudne.

Idealny partner: Baran oraz Lew. Prawie wymarzony partner to: Waga i Wodnik. Najgorszy partner to : Panna i Ryby.

MySpace Twitter Blip Wykop Google