Skorpion: horoskop miłości dla zodiaku

Skorpion

Skorpion

23 Październik - 21 Listopad

Jeśli kiedykolwiek spotkałeś osobę, którą zainteresowałaś się od pierwszego momentu to pewnie była to osoba spod znaku Skorpiona. Skorpiony są fascynujące i towarzyszy im aura tajemniczości. Ale to co widać to jest to co chcą, żeby było widać. Na zewnątrz Skorpion może się wydawać bezpośredni i silny, ale w głębi duszy jest wrażliwy, bezbronny i wrażliwy. Skorpiony traktują miłość bardzo poważnie i szukają partnera, który okaże im zachwyt i podziw.

Wyjście na randkę jest dużo łatwiejsze niż utworzenie trwałego związku ze Skorpionem. Bez większych problemów Skorpiony dają się uwodzić, ale głębsze zaangażowanie w związek to może to być już problem. Skorpion może się wydawać jako samotnik, jednak tak na prawdę jest to tylko obrona przed zranieniem. Jak tylko Skorpion zaangażuje się w związek to jest wtedy wierny, zapewniający bezpieczeństwo i gwarancję, że zawsze można na niego liczyć.

Skorpiony bardzo lubią spotykać się z ludźmi i dlatego chętnie chodzą np. na imprezę czy też boisko. Skorpion uwielbiają być słuchane i ważne dla niego jest, żeby słuchacze z uwagą słuchali to co mają do powiedzenia. Niechętnie też słuchają argumentów innych osób. Skorpiony nie lubią też być zdominowane.

Należy pamiętać, że Skorpion może być bardzo zazdrosny i zaborczy. Skorpiony szukają partnera hojnego, kochającego, czułego, który pozwoli im czuć się bezpiecznie. W zamian oferują swoje zaangażowanie, uczucie i całkowite zaangażowanie w związek.

Idealny partner: Rak oraz Ryby. Prawie wymarzony partner to: Panna i Koziorożec. Najgorszy partner to: Lew i Wodnik.

MySpace Twitter Blip Wykop Google