Ryby: horoskop miłości dla zodiaku

Ryby

Ryby

19 Luty - 20 Marzec

Ryby mogą okazać się fascynujące od pierwszego spojrzenia. Osoby spod znaku Ryby są bardzo spokojne i łagodne. Żyją w świecie marzeń i romansów.

Ryba ma tendencję do łatwego zakochiwania się i może mieć kilku partnerów zanim znajdzie tego jedynego na całe życie. Aby pozostać długo w związku osoby spod znaku Ryby muszą mieć zaspokojone swoje emocjonalne potrzeby oraz zapewnione poczucie bezpieczeństwa. Są zdolne do przystosowania się do każdej sytuacji i do różnych ludzi. Ryby są bardzo czarującymi osobami.

Ryby bardzo lubią komplementy dotyczące ich wyglądu czy też rzeczy które zrobili. Są gotowe zrobić niemal wszystko dla osoby, którą kochają. Jak się zakochają to na całego.

Ryby Interesują się sztuką. Bardzo lubią rozmawiać szczególnie na temat zjawisk nadprzyrodzonych. Ryby chętnie mówią o swoim punkcie widzenia, wyjaśniają go. Jednak przy rozmowach z Rybami należy być łagodnym i spokojnym bo Ryby nie lubią odrzucenia ani ludzi, którzy mają odmienne zdanie na życiowe tematy. Ryby są także wspaniałymi słuchaczami i ich współczucie jest zwykle szczere.

Jeśli już Ryba znajdzie pewnego, namiętnego i wrażliwego partnera to jest gotowe zrezygnować ze swoich pasji i poświęcić się całkowicie tej drugiej osobie.

Idealny partner: Rak oraz Skorpion. Prawie wymarzony partner to: Byk i Koziorożec. Najgorszy partner to: Bliźnięta i Strzelec.

MySpace Twitter Blip Wykop Google