Rak : horoskop miłości dla zodiaku

Rak

Rak

22 Czerwiec - 22 Lipiec

Jeżeli Rak się Tobą zainteresuje to na pewno da Ci o tym znać w subtelny sposób. Raki nie są zbyt otwarte i ekspresywne. Za względu na to że Raki są staromodne, to najlepsze miejsce na randkę to teatr, romantyczna restauracja albo jakieś wydarzenie kulturalne. Dobrze jest przygotować sobie na randkę z Rakiem jakieś stare historie bo wtedy będą chętnie też dzielić się swoimi historiami. Należy okazać zainteresowanie kiedy Rak pokazuje swoje stare fotografie.

Osoby spod znaku Raka uwielbiają być podziwiane i chwalone. Dlatego też nie należy im szczędzić w komplementach. Raki chętnie udzielają rad gdy zapytamy je o opinię. Nie lubią natomiast gdy im się odmawia i są bardzo ostrożni jeśli chodzi o podejmowanie jakiś zobowiązań. W takim przypadku niechętnie dają odpowiedź i nie warto ich do tego nakłaniać i pośpieszać.

Rak ma doskonałą pamięć i są bardzo zazdrosne. Nie należy być nieszczerym gdyż Raki są pamiętliwe i na pewno będą wypominać takie sytuacje. Rak bardzo ciężko przyjmuje zdradę i mija długi czas zanim wybaczy. Pierwszorzędne znaczenie w związkach dla Raków ma bezpieczeństwo: zarówno finansowe jaki i emocjonalne. Raki nie lubią frywolnych wydatków gdyż mogą one doprowadzić do straty kontroli czy nawet bezpieczeństwa.

Pomimo że zwykle Raki wymagają pełnego poświęcenia, to jednak jeśli się zakochają to będą zawsze kochać i miłować swojego partnera.

Idealny partner: Skorpion oraz Ryby. Prawie wymarzony partner to: Byk i Panna. Najgorszy partner to: Baran i Waga.

MySpace Twitter Blip Wykop Google