Panna : horoskop miłości dla zodiaku

Panna

Panna

23 Sierpień - 22 Wrzesień

Panny są bardzo ciekawymi rozmówcami i mogą właściwie rozmawiać na każdy temat. Nie lubią tylko rozmawiać o swoich sprawach prywatnych. Panna jest atrakcyjną osobą dla kogoś, kto posiada dobre umiejętności rozmowy.

Na randkę z Panną wybierz raczej miejsce ciche i spokojne, bez sprośnych zabaw. Panna najlepiej czuje się w cichych restauracjach z muzyką graną w tle. Takie miejsce w którym można sobie spokojnie porozmawiać.

Bardzo rzadko się zdarza aby Panna coś pochwaliła. Prawienie komplementów przychodzi z trudem Pannom. Więc jeśli szukasz osoby, która miałaby Ci prawić pochlebstwa to lepiej znaleźć inną osobę. Panny natomiast chętnie służą swoją radą czy też opinią.

Panna dokładnie wszystko planuje i ciągle dąży do dokonywania osobistych osiągnięć i finansowego bezpieczeństwa. Panna nie jest skora aby lekkomyślnie wydawać pieniądze na ciuchy. Przed zaangażowaniem się w związek Panna zawsze wcześniej weźmie pod uwagę przyszłość. Zwykle Panna wybiera na partnera osobę, która ma tak jak ona praktyczne podejście do życia.

Jeśli Panna się już zakocha i zwiąże z osobą wartościową z którą będzie chciała spędzić swoje życie to na pewno będzie lojalna i da wiele szczęścia swojemu partnerowi. Odpowiedzialna, wrażliwa i inteligentna Panna traktuje miłość bardzo poważnie. Czasem tylko Panny wydają się zdystansowane i małomówne, ale tak na prawdę są to wrażliwe i ciepłe osoby. Związek z Panną może dać wiele szczęścia.

Idealny partner: Byk oraz Koziorożec. Prawie wymarzony partner to: Rak i Skorpion. Najgorszy partner to: Bliźnięta i Strzelec.

MySpace Twitter Blip Wykop Google