Lew : horoskop miłości dla zodiaku

Lew

Lew

23 Lipiec - 22 Sierpień

Osoba spod znaku Lwa bardzo lubi być chwalona i otrzymywać komplementy. Dlatego warto je często chwalić. Ale tak na prawdę Lwy są to osoby bardzo czułe i wrażliwe, które potrzebują otuchy oraz pokrzepienia. Jest to niezbędna dla Lwów. Dzięki pochlebstwom możesz bardzo dużo zyskać. Im więcej komplementów będziesz prawić tym dłużej Wasz związek będzie trwał.

Na randce z Lwem nie należy skąpić na niczym gdyż Lwy uwielbiają takie przyjemności i poczucia, że są godne pięknych rzeczy. Osoby spod znaku Lwa są rozrzutne gdyż uważają, że nic nie jest zbyt dobre dla nich. Lwy są chętne do rozmów i wyrażania swojej opinii. Niechętnie jednak zmieniają swoją opinię. Lwy bardzo mocno trzymają się swoich przekonań.

Lwy lubią odgrywać wiodącą rolę. Lwy zrobią wiele aby sprawić radość seksualną swoim partnerom. Związek Lwa musi być dla niego ekscytujący i intensywny. Prawdziwy Lew pozostaje wierny w związku, ale potrzebuje mieć trochę przestrzeni i wolności aby dać upust swojej naturze poszukiwania i przygód.

Osoby spod znaku Lwa są wspaniałomyślne, kreatywne, pozytywnie nastawione do życia. Należy jednak nie zapominać, że Lew potrafi być czasem despotyczny. Niemniej jednak, Lew jest czuły, kochający, wesoły, który jest zdolny do wielu poświęceń dla ukochanej mu osoby.

Idealny partner: Baran oraz Strzelec. Prawie wymarzony partner to: Bliźnięta i Waga. Najgorszy partner to: Skorpion i Byk.

MySpace Twitter Blip Wykop Google