Byk : horoskop miłości dla zodiaku

Byk

Byk

20 Kwiecień - 21 Maj

Jeśli jesteś zainteresowany osobą spod znaku Byka to nie siedź i nie czekaj aż one same Cie zaczepią. Byk jest bardzo spokojny i cierpliwy. W związku to Byki oczekują że zostaną opętane przez drugą osobę. W większości przypadków trzeba być inicjatorem aby być w związku z Bykiem.

Jeśli umówisz się na randkę z Bykiem to pamiętaj aby dać mu odczuć, że lubisz jego towarzystwo. Jeśli wybierasz restaurację na miejsce waszej randki to upewnij się jedzenie i klimat są w dobrym smaku. Jeśli natomiast masz zamiar zaprosić Byka na obiad w domu to zaplanuj wszystko perfekcyjnie: dużo dobrego jedzenia, dobre wino, kwiaty, świece oraz dobra muzyka.

Najlepiej zdobyć Byka poprzez pokazanie, że nic nie jest zbyt dobre dla nich. Byki mają kojący wpływ na ludzi dzięki swojemu poczuciu humoru oraz silnej woli. Nagłe zmiany zasad, porządku mogą powodować frustracje u Byków powodujące konflikty.

Jeśli szukasz osoby rzetelnej i uczuciowej to Byk na pewno taką osobą jest. Byki natomiast na pewno nie są oddane i nie okazują ciągle swojej miłości.

Idealny partner: Panna oraz Koziorożec. Prawie wymarzony partner to: Rak i Ryby. Najgorszy partner to: Lew i Wodnik.

MySpace Twitter Blip Wykop Google