Bliźnięta : horoskop miłości dla zodiaku

Bliznieta

Bliźnięta

21 Maj - 21 Czerwiec

Bliźnięta to właściwie dwie części: jedna część potrzebuje miłości i bezpieczeństwa podczas gdy druga część Bliźniąt potrzebuje pobudzenia oraz nowości. Związek z Bliźniętami wymaga zaspokojenia ich potrzeb emocjonalnych, psychicznych oraz seksualnych. Osoby spod znaku Bliźniąt lubią się śmiać, podróżować, wydawać pieniądze i chętnie zdobywają nowe doświadczenia.

Bliźnięta znają się na wielu rzeczach (przynajmniej w minimalnym zakresie) i niemal wszystko ich interesuje dlatego chętnie rozmawiają. Osoby spod znaku Bliźniąt cenią sobie uczciwość i szczerość więc podczas rozmowy warto mówić co się myśli, nawet wtedy gdy jest to sprzeczne z punktem widzenia Bliźniąt.

Bliźnięta intryguje różnorodność więc często zmieniają swoje zainteresowania. Te bardzo towarzyskie i pełne energii osoby mają cięty język. Często krytykują i walczą na słowa. Osoby, które wszystkie słowa biorą sobie do serca mogą mieć problem z wytrzymaniem w związku z Bliźniętami.

Zakochane Bliźnięta bywają zaborcze i zazdrosne. Nigdy nie należy im dawać powodów do podejrzeń o brak wierności. Bliźnięta nie lubią być oszukiwane. Jeśli tylko znajdą osobę, której mogą w pełni zaufać i która będzie spełniać wszystkie oczekiwania wtedy Bliźnięta będą oddanym partnerem.

Idealny partner: Waga oraz Wodnik. Prawie wymarzony partner to: Baran i Lew. Najgorszy partner to: Panna i Ryby.

MySpace Twitter Blip Wykop Google