Baran: horoskop miłości dla znaku zodiaku

baran

Baran

Marzec 21 - Kwiecień 19

Osoby spod znaku Barana uwielbiają komplementy i są osobami z otwartym umysłem oraz pełni życia. Są bardzo towarzyscy oraz aktywni. Jeśli planujesz randkę z Baranem, bądź przygotowana, że będzie ona długa i zabawna.

Zwykle osoby spod znaku Barana lubią o sobie myśleć jak o intelektualistach. Dlatego też, przy obcowaniu z nimi niezmiernie ważne jest aby rozmawiać na odpowiednim poziomie intelektualnym. Barany są namiętne. Należy także mieć na uwadze, że osoby spod znaku Barana bywają zazdrosne i gdy się już zakochają to chcą mieć swoją ukochaną osobę na wyłączność.

Barany bardzo lubią być pytane o radę. Udzielą Ci tyle czasu, uwagi ile potrzeba. Rady Baranów są zawsze szczere, uczciwie i bez owijania w bawełnę. Osoby spod znaku barana bardzo chętnie dzielą się z innymi swoimi opiniami.

Zachowanie, które może doprowadzić do zerwania związku z baranem jest narzucanie takiej osobie swojej woli, dyktowaniu co ma robić, dominowanie nad Baranem. Barany nienawidzą tego. Nie lubią też rozkazów. A nawet nie słuchają jak ktoś im rozkazuje. Barany są niezależne, godne zaufania, lojalne. Są wspaniałymi partnerami.

Idealny partner: Lew oraz Strzelec. Prawie wymarzony partner to: Bliźnięta i Wodnik. Najgorszy partner to : Rak oraz Koziorożec.

MySpace Twitter Blip Wykop Google